Jump to content

Ace

Użytkownik
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49

About Ace

 • Birthday 04/07/1980

Informacje

 • Repliki
  G&G L85A1, GFC/JG Stubby Killer, KJW SigSauer 229, ARES AW338, Umarex USP, CA Stoner LMG
 • lokacja
  Torun
 • zawód
  prawnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stare klasyki trzymają się mocno. Taiwangun, specshop czy gunfire działają i przesyłają sprawnie. Z Azteko już dawno nic nie brałem. Artykuły pierwszej potrzeby jak kulki, baterie czy sprężyny dostaniesz też lokalnie w Armytec na Studziennej (w Toruniu). Pomacasz też tam jakieś repliki i oporządzenia.
 2. Dzięki za odpowiedzi! Dla potomnych wklejam odpowiedź od sklepu skalnik.pl
 3. Cześć. Czy wie ktoś może jaka jest zasadnicza różnica (uzasadniająca zdecydowanie wyższą cenę) kuchenek Jetboil MiniMo i MicroMo w stosunku do podstawowych modeli Flash lub Flash Lite? Ponoć Minimo/Micromo mają regulowany zawór gazowy, który pozwala gotować na wolnym ogniu (?simmer control?). Za to jak patrzę na zdjęcia Flashy, to też widzę tam pokrętło regulacji gazu, a w opisie "Palnik posiada również płynną regulację wielkości płomienia." - czy to jest coś innego niż w droższych modelach? Czy ktoś z Was badał już ten temat wybierając dla siebie kuchenkę? Po drugie - czy da
 4. Na pewno niezły. Zwróć uwagę jeszcze na taki model: jg-608-6 Wewnętrznie to jest to samo, tyle że z krótszą lufą. Za to ma regulowaną kolbę (ta szkieletowa standardowa w G36 jest w mojej ocenie za długa i niewygodna) i magazynki od m4 - łatwiej dostępne i wygodniejsze do noszenia - nie mają bocznych zaczepów które haczą się w ładownicach. Więcej dobroci za podobną cenę.
 5. Pitas, człowiek podsuwa Ci tu pomysł na życie, a Ty co? Jak widać jest zapotrzebowanie, to zrób licencję i zostań instruktorem certyfikowanym. Licencję ja Ci wystawię. Możesz co roku odnawiać za drobną opłatą ofkors A co do tematu kolega Zet dobrze radzi. Zacząłeś dobrze, tematem na forum. Zobacz kto odpisuje i gdzie zapisze się na strzelankę. Przyjdź, przywitaj się, pogadaj. Weź okulary ochronne, to i może nawet coś podziałasz, zdjęcia porobisz.
 6. Rany, Pitas, dałeś tu podsumowanie kilkuletniego lansiarstwa milsimowego, a nie poradnik dla początkujących. Komuś, kto nie wie jak zacząć, radziłbym przede wszystkim nie bać się braków w ekwipunku. Parę słów ode mnie: - po pierwsze musisz się zapisać. Żeby przeżyć swój pierwszy milsim trzeba na nim być. - na milsima nie trzeba przygotowywać się sprzętowo w nie wiadomo ile czasu. Znam osobę, która na milsima 48h zgromadziła od 0 ekwipunek w 19 dni łącznie z repliką, osprzętem i oporządzeniem szytym na miarę (Jak znajdziesz drugą taką kobietę, ożeń się. Moja jest już zajęta.) - n
×
×
 • Create New...