Jump to content

Zet

Użytkownik
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About Zet

 • Birthday 05/10/1990

Informacje

 • Repliki
  SCAR-L, G36C, STI Duty One 1911, beretta m84
 • lokacja
  Toruń
 • zawód
  Programista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ten weekend publiczna szczylanka jest w Bydgoszczy. Jak zainteresowani to mogę na pw podać szczegóły.
 2. Żeby było jasne, przy kulkach cięższych fps będzie mniejsze ale energia zostaje ~taka sama. Wszelkie dyskutowane wartości fps są po przeliczeniu dla kulek .2g. Jeżeli ktoś mówi, że jego replika ma 450fps to znaczy, że na np. kulkach .28 na chrono ma wynik ~380.
 3. Do 490 fps używaj kulek .28g lub .3g. Przy takiej mocy strzały z bliska bolą dość mocno, dlatego będąc nowym jest duża szansa, że będziesz innym graczom zbyt często zostawiać ślady na ciele. Proponuje dać komuś replikę i niech do Ciebie postrzela z różnych odległości, na auto i na singlu żebyś miał świadomość jakie odległości trzymać.
 4. http://www.taiwangun.com/helmy-maski/stalowa-maska-ochronna-v-1-olive-camo-cs?from=listing&campaign-id=21
 5. Maska na twarz obowiązkowo.
 6. Obowiązkowo maska na twarz, niezależnie od tego czy chcesz być snajpą czy latać w cqb.
 7. No takie jest moje zdanie co do giet ,a mam gietę baaaardzo długo i bardzo dużo w gietach grzebałem. Sugeruje kupić replikę która ma najlepsze parametry jak na pieniądze, które jesteś w stanie przeznaczyć, a jak Cie asg wciągnie to dalej się zobaczy.
 8. Tak gieta to g36 . Tak się mówi, ok?
 9. Ja nadal odradzam g36 na początek, przynajmniej do Torunia gdzie z cqb bardzo słabo. Będziesz się irytował, że na otwartym terenie nie możesz dostrzelić do przeciwników. Gieta jest świetna (wg mnie najlepsza) do tuningowania, ale jak chcesz mieć relatywnie dobrą replikę od razu po wyjęciu z kartonu to gieta odpada.
 10. Ja kupuje głownie z taiwangun, gunfire i militaria.pl. Asortymenty i ceny są podobne - jak w jednym czegoś nie ma to jest w drugim.
 11. G36 na ograniczony budżet odradzam, a zwłaszcza giety ARESA, które mają mnóstwo niestandardowych części. Stokowe giety maja ~360 fps, a w Toruniu wszystkie "publiczne" miejscówki mają postać otwartego terenu. Za 1000 zł za "komplet" cudów pod względem jakości nie będzie. Szukaj czegoś co ma co najmniej 400 fps w stocku i jest repliką m4 lub ak, żeby było łatwo o części zamienne i magazynki. Np takie coś: http://gunfire.pl/product-pol-1152206860-Replika-subkarabinka-CM045.html
 12. Przyjdź na strzelankę nawet bez sprzętu. Ktoś napewno da Ci pomacać sprzęt i odpowie na wszystkie Twoje pytania.
 13. ?

  1. Zet

   Zet

   Siema, obseruje Cie Mister!

 14. Allahuehuehueheu akbarrrr

×
×
 • Create New...