Jump to content

Pain_xp

Użytkownik
 • Content Count

  1,114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

About Pain_xp

 • Birthday 10/26/1985

Informacje

 • Repliki
  ?
 • Grupa krwi
  ?
 • lokacja
  ?
 • zawód
  ?

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podrzucę nieśmiało p90... +: +Gearbox v6 jest nieśmiertelny +Replika jest kompaktowa a mimo wszystko nie odstaje osiągami od innych Kosztuje mniej niż 400 zł +lekka, można strzelać z jednej ręki/ jest oburęczna -: -magazynki: inne, gorzej się je przenosi, są trudniej dostępne/droższe. -nie każdy potrafi się złożyć do strzału Jak już coś się po 4 latach katowania stanie to gorzej o części. Ale jest to alternatywa dla rodzin M/AK/G A no i jest jeszcze AUG, świetna replika, układ bezkolbowy i v3, tylko znowu magazynki...
 2. RAV, myślę że na pierwsze oznaczenie się żeby już nie poprawiali - wystarczy
 3. jak by to było podszyte rzepem - można by to przepinać do munduru na ramię lub na adminie na kamizelce - zależnie co nosisz....
 4. Fajny patent - ja zrobiłem podobną kieszeń na kamizelkę na udo. Dodatkowo ma kieszonkę na kartę ran z językiem do szybkiego wyciagania.
 5. jestem za wprowadzeniem jakiejś reguły uwalniania się z bandaży. Jak dotychczas, jeśli opatrunek będzie założony niedbale i zsunie się w ciągu godziny RL. Po godzinie od założenia opatrunku można zdjąć - zsunięcie nie powoduje pogorszenia się zdrowia. zmiana w zasadach odnośnie ponownego postrzału - można to rozumieć, mimo posiadanej karty, po ponownym postrzale liczy się efekt "gorszy". mając poprzednio RCO a po wyleczeniu mam RL, to liczy się zawsze efekt cięższy? to trochę krok do tyłu znowu? może dla skomplikowania zasad połączyć tę zasadę ze zdejmowaniem bandaża?
 6. ok, wszystko rozumiem, bo to akurat jest spora zmiana mechaniki, w stosunku co było teoretycznie wcześniej
 7. mi chodziło o sytuacje kiedy mamy kilku RL, którzy technicznie sami się ogarną, ale pozostają bez karty. Z całych 15 rannych tylko 10 w danym przypadku zostanie "zresetowanych" i jeszcze jedno, byłem RC, medyk się spisał, noga opatrzona, od kroplówek aż szumi w uszach, nowa karta, młody bóg ruszam w bój. Dostałem. czy fakt, że byłem już ranny pogarsza moją sytuację? czy medyk mnie resetuje?
 8. ok, gówno rozbiło się o wiatrak, team praktycznie do nogi wybity, ale w ostatniej chwili wpada QRF, odwraca szale, pogonił przeciwnika i udziela pomocy, medyk dostał 2 razy w odstępie 3 s - i jest w połowie drogi do samochodu, mamy 15 rannych tylko 10 kart(zakładając że za jedną kartą stoi jeden pełen komplet bandaż, szczykawa, prochy i kroplówa), czy: a: medyk udzieli pomocy wszystkim 15, ale 5 nie dostanie nowej karty? b: medyk wyleczy tylko 10 osób bo tylko 10 kart jest w ekwipunku? c: Medyk uleczy tak na prawdę pewnie ze 4 osoby, reszta się wykrwawi i pojedzie do domu:)
 9. no ale masz napisane że od podania kroplówki efekt pojawia się po czasie, możesz wylać w 30 sekund, ale na efekt pacjent czeka 20/30 minut, Ty leczysz innego, reszta to kwestia "zabawy" i podnoszenie realizmu tak samo jak teoretycznie rozbieranie do opatrzenia, zakładanie opatrunku zgodnie ze sztuką i rozwinięcie go do końca, a nie obwiązanie bicepsa dwa razy, zawiązanie i odcięcie reszty mam rację?
 10. czep się p90... jest zajebista i atut rozmiaru niweluje rozmiar magazynka ( i automatycznie możliwość wygodnego przenoszenia większych ilości tych...) ostry waży tyle samo co M4A1 Zaproponowany podział jest do pewnego momentu ok. co ja bym wtrącił to faktycznie z replikami snajperskimi, wywalił jako takie ograniczenie mocy, ale tylko dla sprzętu naciąganego siłą człowieka, a ograniczenie zostawił na HP , CO2 itp. a w sumie to ja mam wogóle inną koncepcję... podział ze względu na typ amunicji, dla 5,56 i 7,62 "awans na KM lub DMR " był by przez określone dodatki: luneta+Single fire po
 11. Weź mi napisz gdzie i kiedy skrzynki mogę odebrać.
×
×
 • Create New...