Jump to content

MAJOR762

Użytkownik
 • Content Count

  2,142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

About MAJOR762

 • Birthday 07/03/1990

Informacje

 • Repliki
  M21, SWD, AK Tactical x2, Walther P99, Beretta 92F, Glock 18C, CZ75 Shadow
 • Grupa krwi
  A Rh+
 • lokacja
  Torun
 • zawód
  Skurwiel 24h na dobę przez cały rok.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skoro wiesz że OLV Ci pasuje to po co w ogóle pytasz co sądzimy na ten temat?? Żeby usłyszeć "tak kup jest super i tania"?? Nie, nie usłyszysz, ta kamizelka to gówno. A stwierdzenie że pasuje Ci jej funkcjonalność (swoją drogą ciekawe skąd ten wniosek skoro jej nie używałeś) to jakieś nieporozumienie ponieważ w stosunku do tej kamizelki nie da się użyć słowa "funkcjonalność" w jakimkolwiek aspekcie.
 2. Ad. 8. Po powrocie do gry po leczeniu (mam na myśli powrót do pełnej sprawności czyli RL/MEDEVAC/kroplówkownie). No i jeszcze jedno pytanie - rozumiem że KIA pozostaje niezmienne czyli jak ktoś trzepnie KIA to rozgrywka kończy się dla niego i już do gry nie wraca??
 3. 1. Jaka wielkość strzykawek?? 2. Strzykawki z igłą czy bez?? 3. Jaka wielkość woreczków?? 4. Jaka ilość wypełnienia woreczka?? 5. Jakie rozmiary bandaży (ogólnie proponuję doprecyzować że rolę bandaża musi pełnić opatrunek osobisty - większy realizm, a koszt przeterminowanych opatrunków na allegro to 1PLN/sztukę czyli tyle ile bandaż)?? 6. Czy zwykły gracz może przenosić wyposażenie medyczne na swój użytek w razie gdyby potrzebował leczenia a medykowi zabrakło (odpowiednik IFAKa w realu)?? 7. Czy jeśli medyk (lub ktokolwiek inny) ma ochotę biegać z przyczepą to może mieć przy sobie 100 kompletów medycznych i 100 kroplówek?? 8. Czy po powrocie do gry gracz chodzi w opatrunkach czy można je zdjąć?? Cytat z zasad Procedury medyczne: "Na potrzeby gier WIND organizator dostarczy kroplówki, woreczki oraz strzykawki. Każdy medyk musi zaopatrzyć się w bandaże we własnym zakresie." I tu kolejne pytania. 9. Czy oznacza to że (poza bandażami) w Windach można używać tylko wyposażenie medycznego zapewnionego przez organizatora czy medyk może przyjść z własnym wypchniętym plecakiem (oczywiście do sprawdzenia czy wszystko jest zgodne z zasadami) a od organizatorów dobrać w trakcie gry jak zabraknie?? 10. Jaką ilość środków medycznych organizator zapewni?? Będzie to zasada "do oporu żeby nie zabrakło" czy "tyle uznajemy za wystarczające"??
 4. I właśnie dlatego że że mam profil na NK to nie potrzeba mi drugiego NK i drugiego lansprofilu tutaj ;)
 5. Ale lans profil na NK je'baniec ma :D ...
 6. Chyba kogoś poje.bało jak myślicie że będę się bawił w tak kretyńskie rzeczy jak znajomi. To nie fotka.pl więc dajcie sobie spokój z zaproszeniami :sciana: Żałosne to, naprawdę, do granic możliwości ...... KPASG schodzi na psy ......... Dopier.dolcie jeszcze "sweet komcie i ocenki do focishkóff :* " :sciana:
×
×
 • Create New...