Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Stare klasyki trzymają się mocno. Taiwangun, specshop czy gunfire działają i przesyłają sprawnie. Z Azteko już dawno nic nie brałem. Artykuły pierwszej potrzeby jak kulki, baterie czy sprężyny dostaniesz też lokalnie w Armytec na Studziennej (w Toruniu). Pomacasz też tam jakieś repliki i oporządzenia.
 3. Last week
 4. Witam podjerzewam, że wiele się zmieniło od mojego ostatniego strzelania. Czy doszły jakieś nowe sklepy internetowe? Czy stare klasyki typu taiwangun są nadal warte uwagi? Jeszcze jedno pytanie zauważyłem mały spadek tego forum na rzecz FB. I coś o podziale na kpasg i BOA? Ktoś coś dokładniej mi opowie?
 5. Witam. Razem z kumplami szukamy osób z Bydgoszczy do teamu asg. Jak na razie mamy 6 osób i wszyscy początkujący, ale od czegoś trzeba zaczac. Maniura możemy się zgadać na jakies strzelanie.
 6. Earlier
 7. cześć

  chętnie kupię

  ale bym prosił o wysyłkę

   

  To jak  ?

 8. Siema Jestem z Torunia i również szukam ekipy, teamu z którym mogę się postrzelać i szkolić. Proszę o kontakt
 9. Ósma Rangers prowadzi ciągłą rekrutację. Jeśli jesteś zainteresowany symulacjami militarnymi to poniżej znajdziesz informacje o naszej grupie oraz dane kontaktowe. https://www.facebook.com/8rangers/ http://www.8rangers.pl/ Zapraszamy
 10. Hej tak jak w tytule, czy są jakieś grupki ASG w Bydgoszczy lub okolicy do których mógłby dołączyć świeżak ? Od jakiegoś czasu szukam i nie bardzo mogę znaleźć.😕 Z góry dziękuje za odpowiedź.🙂
 1. Load more activity

Announcements

×
×
 • Create New...