Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. to ja od siebie zapodam jeszcze https://www.combat.pl chociaż tam bardziej szpej aktualnie a mniej sprzętu ASG. Tak to chyba jak każdy czyli taiwangun, specshop,militaria, itp
 3. Kit FSB w Dagestanie:

  Replika ak104 

  Hełm lshz2dt

  Kamizelka Fort defender 2 diagonal molle 

  Mundur SRVV acu czarny 

  Rękawiczki mechanix fast fix

  Buty Adidas GSG

   

  125336516_1043976859385371_6118168636453825291_n.jpg

 4. Nocna sesja drużynowa 

  unnamed.jpg

  unnamed (2).jpg

 5. Załóż proszę temat o tych zawodach w dziale manewry. Jak wiadomo forma zawodów bądź przygotowań do takowych jest jedyną dopuszczalną możliwością na rozgrywki ale że nasze hobby i tak opiera się na rywalizacji nie zmienj to wiele. W ten sposób dotrzesz też do większej ilości odbiorców
 6. 14.11.2020 z kumplami wybieramy się Laba na Zachem na 8 rano. Jak jest ktoś chętny zapraszam na priv.
 7. Stare klasyki trzymają się mocno. Taiwangun, specshop czy gunfire działają i przesyłają sprawnie. Z Azteko już dawno nic nie brałem. Artykuły pierwszej potrzeby jak kulki, baterie czy sprężyny dostaniesz też lokalnie w Armytec na Studziennej (w Toruniu). Pomacasz też tam jakieś repliki i oporządzenia.
 8. Witam podjerzewam, że wiele się zmieniło od mojego ostatniego strzelania. Czy doszły jakieś nowe sklepy internetowe? Czy stare klasyki typu taiwangun są nadal warte uwagi? Jeszcze jedno pytanie zauważyłem mały spadek tego forum na rzecz FB. I coś o podziale na kpasg i BOA? Ktoś coś dokładniej mi opowie?
 9. Witam. Razem z kumplami szukamy osób z Bydgoszczy do teamu asg. Jak na razie mamy 6 osób i wszyscy początkujący, ale od czegoś trzeba zaczac. Maniura możemy się zgadać na jakies strzelanie.
 1. Load more activity

Announcements

×
×
 • Create New...