• Ogłoszenia

• sirwiz

Logowanie   21.10.2016

W razie braku możliwości zalogowania się, prosimy o skorzystanie z opcji odzyskanie hasła: http://www.kpasg.net/lostpassword/     W razie braku dostępu do starego adresu email prosimy o kontakt email admin@kpasg.net lub poprzez formularz - http://www.kpasg.net/contact/

14 postów w tym temacie

WP_20170531_21_06_19_Pro.thumb.jpg.4314b

M134

Kategoria: Repliki
Dodano: 2017-05-31
Dodający: sirwiz

Link do opisu: M134

5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc to ty jesteś tym szczęśliwcem co ściągnął jedną z dwóch dostępnych w Polsce replik M132 po (moim zdaniem) tak niskiej cenie :o szacuneczek i miłej zabawy tą kosiareczką :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zajebista maszyna!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, Fidel napisał:

A więc to ty jesteś tym szczęśliwcem co ściągnął jedną z dwóch dostępnych w Polsce replik M132 po (moim zdaniem) tak niskiej cenie :o szacuneczek i miłej zabawy tą kosiareczką :D

Cena była OK, szczególnie po zastosowaniu kuponów rabatowych z Borderwara. 

Nie wiem ile sztuk trafiło do GF, skąd to info? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, sirwiz napisał:

Cena była OK, szczególnie po zastosowaniu kuponów rabatowych z Borderwara. 

Nie wiem ile sztuk trafiło do GF, skąd to info? 

Patrzac na to, że długa wersja M134 kosztuje prawie 17 tyś. To cena wyjściowa za wersję krótką 3,5 tyś. (coś w tym stylu jeśli dobrze pamiętam) jest serio niska. No i jeszcze trza doliczyć, że tak jak mówisz, miałeś kupon rabatowy. :D 

Info o ilości mam stąd, że widziałem na stronie sklepu w dniu "premiery" te repliki i z ciekawości sprawdziłem ilość sztuk, zwiększając ilość zamawianych produktów wrzucanych do koszyka. Na GF akurat da się tak sprawdzić. ;)

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Były 3 szt dostepne. 2 polecialy do warszawki. Graty Stirlic. Zazdro

To teraz wydasz krocie na grin gas

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Dassault napisał:

Były 3 szt dostepne. 2 polecialy do warszawki. Graty Stirlic. Zazdro

To teraz wydasz krocie na grin gas

Co do sztuk, fakt ja swoją zamówiłem jak tylko pojawiła się na stronie, jeszcze stream zaczynali z premiery dopiero, hyhyhy. Ninja! Więc potem mogło pokazywać 2 sztuki ?.

HPA ☺ 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powietrze kradnoooo! Zgłaszam to do prokuratury! za moje strzelajo minugunami hultaje! Nicponie!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To teraz czekamy na M134 w Akcji :D 

tumblr_oglbvnOdny1tgrr9vo1_500.jpg

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sirwiz jak się cacko sprawuje? Widzę na GF że znów jest preorder, zastanawiam się nad zakupem, ale ciekawi mnie Twoja ocena - czy jakość wykonania jak i kompatybilność z butlami HPA jest zadowalająca? Nie ukrywam, że jeśli wybierasz się na jakąś niedzielną yebankę to daj znać - chciałbym zobaczyć cudo na żywo w akcji :)  Czekam niecierpliwie na info :)  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Faza napisał:

Sirwiz jak się cacko sprawuje? Widzę na GF że znów jest preorder, zastanawiam się nad zakupem, ale ciekawi mnie Twoja ocena - czy jakość wykonania jak i kompatybilność z butlami HPA jest zadowalająca? Nie ukrywam, że jeśli wybierasz się na jakąś niedzielną yebankę to daj znać - chciałbym zobaczyć cudo na żywo w akcji :)  Czekam niecierpliwie na info :)  

Mając odpowiedni komplet przewodów, złączek i regulator butle HPA muszą pasować. Działa jak kosiarka, 2200 kulek i cała butla powietrza w minutę (butla 48ci 3000 PSI). Można się zgadać kiedyś na "macanie", nie widzę problemu.

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki koszt takiej butli HPA?, na suchym azocie też by poleciał? nowa butla ma 200 atmosfer, mam takie dwie po 1,5 m3.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Whisky napisał:

Jaki koszt takiej butli HPA?, na suchym azocie też by poleciał? nowa butla ma 200 atmosfer, mam takie dwie po 1,5 m3.

Ale nabicia, czy nabycia? Nabicie to co łaska lub 1-2zł, koszt zakupu samej butli to ~200zł. 200 atmosfer to mało, bo tyle lub więcej ma się w butli HPA, które ładuje się z matki mającej 400-450.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie myślałem o napełnianiu, tylko o podpięcie do takiej butli, może trochę ciężka ale np na aucie to nie problem. Widziałem jak na BW niemce mieli butlę mixu do spawania, taką ze 2,5m3.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta