• Ogłoszenia

  • sirwiz

   Logowanie   21.10.2016

   W razie braku możliwości zalogowania się, prosimy o skorzystanie z opcji odzyskanie hasła: http://www.kpasg.net/lostpassword/     W razie braku dostępu do starego adresu email prosimy o kontakt email admin@kpasg.net lub poprzez formularz - http://www.kpasg.net/contact/

Whisky

Użytkownik
 • Zawartość

  1400
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

O Whisky

 • Urodziny 17.08.1967

Informacje

 • Repliki
  M4 KWA Whisky's Workshop,2xHk416 WW, HK416 Umarex HK-45 Umarex, M14 TM, G36 RSC, P-90
 • Grupa krwi
  A1BRH+
 • www
  http://www.asg-sat-sadki.pl
 • lokacja
  Sadki
 • zawód
  Mechanik samochodowy

Ostatnie wizyty

2037 wyświetleń profilu
 1. Taka moja alternatywa dla Jet boila : http://8a.pl/zestaw-do-gotowania-primus-lite-plus-dark-olive.html
 2. Jakub robił takie testy z cylindrami, na korzyść cylindrów o pomniejszonej pojemności, w KWA raczej nie zmieniam cylindrów i jak najmniej wymieniam, jedynie przerabiam głowicę na wentylowaną i to dodaje do 10 fpsów, ostatnio wróciłem do stokowej i 8 fps mniej. Stokowo montują cylindry "0" bo tańsze w produkcji. Sorbo chyba nie wiele zmienia w tej kwestii, chyba ,że dasz grubsze niż oryginał, sprzedaje tych sorbopadów dość dużo i brak informacji, czy zmienia to cokolwiek prócz ochrony GB i cichszej pracy.
 3. Do tej lufy spokojnie wystarczy cylinder "1" pokusił bym się nawet o "2" sam mam przy lufie 550 typ 1.
 4. M14 EBE, to moja ulubiona replika , przypomina mi początki serwisu ASG i Ghosta
 5. Nie myślałem o napełnianiu, tylko o podpięcie do takiej butli, może trochę ciężka ale np na aucie to nie problem. Widziałem jak na BW niemce mieli butlę mixu do spawania, taką ze 2,5m3.
 6. Jaki koszt takiej butli HPA?, na suchym azocie też by poleciał? nowa butla ma 200 atmosfer, mam takie dwie po 1,5 m3.
 7. Przepraszam, ale nie mogę się oprzeć pokusie, by coś zacytować, proszę nie brać tego dosłownie, ot tak na wesoło Pałacyk Michla, Żytnia, Wola, bronią jej chłopcy od "Parasola", co na "tygrysy" mają visy - to warszawiaki, fajne urwisy - są! Czuwaj wiaro i wytężaj słuch, pręż swój młody duch, pracując za dwóch! Czuwaj wiaro i wytężaj słuch pręż swój młody duch, jak stal! Każdy chłopaczek chce być ranny, sanitariuszki - morowe panny, a gdy cię kula trafi jaka, poprosisz pannę - da ci buziaka - w nos! Czuwaj wiaro i wytężaj słuch ...
 8. Przede wszystkim zależy jaką kartę ran wylosował, medyk może nie być wcale potrzebny.
 9. Kupiłem coś takiego http://gunfire.pl/product-pol-1152191263-Pistolet-WE-H-C1911-na-CO2.html , tylko trochę taniej bo mam tu ceny hurtowe . Na zimnym pistolecie i gazie dwa magi jeden za drugim , czyli 50 szt. BB na jednym naboju Co2 , dość celnie i zasięg nie zły. A i do tego pistoletu pasują magi na Grin- gaz , jak o opisie podają . Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za test , ułatwił mi wybór .
 10. Czyli widzę, że przekonałeś się do CO2 ;) Ok, jak będzie okazja to wziąłbym od Ciebie 10- 15 sztuk :)
 11. Witam , mam do odsprzedania naboje Co2 ok.1,70 zł. za sztukę . Musiałem kupić 50 szt. i chcę trochę się pozbyć. Pozdrawiam Whisky.