• Announcements

  • sirwiz

   Logowanie   10/21/2016

   W razie braku możliwości zalogowania się, prosimy o skorzystanie z opcji odzyskanie hasła: http://www.kpasg.net/lostpassword/     W razie braku dostępu do starego adresu email prosimy o kontakt email admin@kpasg.net lub poprzez formularz - http://www.kpasg.net/contact/

sirwiz

Administrator
 • Content count

  3,796
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  75

2 Followers

About sirwiz

 • Birthday 05/24/1980

Informacje

 • Repliki
  M4 TROY RIS TRX / M4A1 DPR / M249 / SL9 / M4 ZOMBIE KILLER / G18C / 93R / 1911 NW / SWD
 • Grupa krwi
  0RH-
 • www
  http://www.octopus-system.pl
 • lokacja
  Toruń
 • zawód
  dorobkiewicz / wyzyskiwacz
 1. Ale nabicia, czy nabycia? Nabicie to co łaska lub 1-2zł, koszt zakupu samej butli to ~200zł. 200 atmosfer to mało, bo tyle lub więcej ma się w butli HPA, które ładuje się z matki mającej 400-450.
 2. Mając odpowiedni komplet przewodów, złączek i regulator butle HPA muszą pasować. Działa jak kosiarka, 2200 kulek i cała butla powietrza w minutę (butla 48ci 3000 PSI). Można się zgadać kiedyś na "macanie", nie widzę problemu.
 3. Co do sztuk, fakt ja swoją zamówiłem jak tylko pojawiła się na stronie, jeszcze stream zaczynali z premiery dopiero, hyhyhy. Ninja! Więc potem mogło pokazywać 2 sztuki ?. HPA ☺
 4. Cena była OK, szczególnie po zastosowaniu kuponów rabatowych z Borderwara. Nie wiem ile sztuk trafiło do GF, skąd to info?
 5. M134 Kategoria: Repliki Dodano: 2017-05-31 Dodający: sirwiz Link do opisu: M134
 6. M134
 7. https://gunfire.pl/product-pol-1152208264-Uniwersalna-ladowarka-Flux-TM-Charger.html <- najtańsza https://gunfire.pl/product-pol-1152199211-Ladowarka-Redox-BETA-z-zasilaczem.html <-dobry stosunek ceny do jakości Ładowanie pakietów lipo wymaga mikroprocesorowej ładowarki, która steruje napięciem ładowania i nie dopuści do przeładowania baterii, bo to może skutkować nawet pożarem.
 8. Złączkę przylutuje dowolny serwis elektroniki lub osoba posiadające podstawowe informacje dotyczące obsługi lutownicy. Przechodząc na DEANSa (T konektor) [https://allegro.pl/listing?string=deans&order=d&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-col-1-2-0222] będziesz miał nie dość, że lepszą i pewniejszą wtyczkę, dodatkowo dostęp do tańszych baterii np. właśnie tego REDOXA, który pasował by i jest dobry i tani. Pamiętaj, że baterie LiPo ładujesz dedykowaną ładowarką, inną niż ta do standardowej baterii dołączonej do repliki.
 9. Witam czy można zapisać sie jeszcze na śś?

 10. Administracyjnie: Hermess - proszę o używanie polskich znaków, szanujemy tutaj naszą Ojczyznę, a co za tym idzie język polski. A teraz pytanie: Jak pisali przedmówcy G36 od JG i AK47 (CM02X/CM03X) od Cymy to najlepsze propozycje na start, dodatkowo niestety trwa potworny wyścig zbrojeń, więc zamówił bym wymianę sprężyny na m120, obie repliki powinny to wytrzymać bez problemu oraz wymianę gumki hop-up na silikonową. Obie repliki w tej konfiguracji powinny dać zadowalający zasięg i nie stwarzać problemów eksploatacyjnych. Co do sklepów, to sądzę, że są podobnej jakości, kwestia ceny i dogadania się co do wymiany sprężyny, bo oba sklepy zapewnią Ci taką usługę. Do tego potrzebujesz munduru, dobrych okularów (oczy nie odrastają, a najtańsze okulary BHP z Castoramy potrafią pękać od patrzenia przez nie) oraz butów (wojskowe/trekingowe, byle byś miał dobrze usztywnioną kostkę). Kolejnymi dodatkami, ale już nie wymaganymi na start są dodatkowe magazynki oraz kamizelka do przenoszenia ich. W replice od razu będziesz miał magazynek typu hi-cap, który pozwala na przenoszenie około 400 kulek, jednak wymaga co jakiś czas podkręcenia go pokrętłem na jego spodzie, a kulki przenoszone są w nim jakby luzem, przez co grzechoczą Są magazynki real/low/mid cap, które są pozbawione tych minusów, jednak kosztem pojemności maga (ja osobiście czerpię dużą frajdę ze zmiany magazynków i ograniczeń ich pojemności), są również gry na które nie wejdziesz tylko posiadając magazynek hi-cap, jednak na zwykłych niedzielnych spotkaniach, nie ma na ogół takich restrykcji, więc magazynek dołączony do repliki w zupełności wystarczy.
 11. No niestety od dawna już nie istnieje .
 12. Przykładowa lokacja
 13. Sklep militarny.
 14. Dodatkowy parking Przyłubie.
 15. Przyłubie główny parking